• Alışveriş sepetiniz boş!

Fotoğraflı Davetiyeler

En güzel fotoğrafını davetiyelerinde görmek isteyenlere fotoğraflı düğün davetiyeleri

Birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraftan size harika bir davetiye yapalım! Böylece hem misafirleriniz hem de siz, yıllarca hatıra olarak saklayabileceğiniz bir davetiyeye kavuşmuş olun. Geçen yılın en moda davetiyelerinden olan fotoğraflı davetiyelerimiz, 2016'da da davetiye modellerinin en popülerlerden olmaya aday. 

En sıradışı davetiye sözleri

Size özel fotoğraflı tasarımına uygun olarak, davetiye sözlerinde de size özel bir yol izleyen bu davetiyeler, davetiye yazılarında daha arkadaşça bir dil kullanarak davetlilerinize sıcak bir merhaba demeyi hedefliyor.

Fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi seviyorsanız, çıktığınız her tatilde birlikte selfie çekmeye doyamıyorsanız, 2016 düğün davetiye modellerinin en gözdelerinden olacak fotoğraflı düğün davetiyeleri tam da size göre!Hızlı Gönderi ile tasarıma onay verildikten sonraki 3 iş günü ...
Hızlı Gönderi ile tasarıma onay verildikten sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Genel Açıklamalar1 - Ücretsiz davetiye numunesi görmek isterseniz, adetlerden 1 seçin. Numune talebinizde yansı..
1,50 TL
Davetiye modellerimizin en popülerlerinden olan bu fotoğraflı ...
Davetiye modellerimizin en popülerlerinden olan bu fotoğraflı davetiye selfie çekmeyi seven çiftler için harika bir seçim. Açık renkli ahşap efekti üzerine sevimli çizgilerle ve güzel bir fotoğrafınız..
1,50 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)