• Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat ve İade Koşulları

1. Standart Gönderim ve Hızlı Gönderim olmak üzere 2 farklı gönderim türünü ürünün sayfasından seçebilirsiniz. Standart gönderim ücretsiz, hızlı gönderim ise ek ücrete tabiidir.

2. Standart Gönderim'de davetiyeleriniz, size gönderdiğimiz onay e-mailine olumlu (onaylı) cevap verdiğiniz tarihten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

3. Hızlı Gönderim'de davetiyeleriniz, size gönderdiğimiz onay e-mailine olumlu (onaylı) cevap verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

4. Ürün tedariğinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşterilerimizi haberdar ederiz.

5. Kargoda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan dolay siparişi iptal etme hakkınız vardır. Siparişi iptal etmeniz halinde ödediğiniz tutar 10 gün içinde tarafınıza ödenir.

6. Sağlıklı bir teslimat süreci için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurun, herhangi bir değişiklik durumunda bize ulaşın.

7. Teslimat sırasında hasarlı veya eksik olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmemeli, tutanak tutturmalı ve tarafımıza bildirmelisiniz. Bu durumda yeni teslimatınızı en kısa sürede gerçekleştiririz.

8. Davetiyelerde bizden kaynaklı bir hata olduğu zaman yenilenmiş ve doğru davetiyeyi Hızlı Gönderim ile ve hiç bir ücret talep etmeden en kısa sürede sizlere iletiriz.