• Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

En güzel davetiye o!

- Ücretsiz Numune (Adetlerden 1 seçin)

- Yüzde Yüz Geri Ödeme Garantisi

- En Modern ve Orijinal Tasarımlar

- En İyi Kağıt ve Baskı Kalitesi

- En Uygun Fiyat


2014 yılında kurulur kurulmaz modern davetiye arayan çiftlerin en popüler firmalarından olan davetiyo.com olarak, bu yıl da birbirinden şık davetiye tasarımları, yeni ölçüler, farklı tarzlar ve en önemlisi ulaşılabilir fiyatlar ile evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya adayız!


Yıllardır birbirinin kopyası klasik davetiye tasarımları arasında gönlünüze göre bir ürün bulamadığınızı, beğendiğiniz ürünlerin büyük çoğunun fiyatlarının da epey el yaktığını bildiğimizden size en iyi tasarım, en iyi ürün kalitesi ve en iyi fiyat prensibiyle hizmet vereceğimize söz veriyoruz.


Artık o hep hayalini kurduğunuz modern tasarımlı, cıvıl cıvıl davetiyeleri piyasadaki en uygun fiyatlara alabileceksiniz. Dilerseniz davetiye satın almadan önce ücretsiz numune alabilecek, bu sayede baskı ve kağıt kalitemizin ne kadar da yüksek olduğunu kendi gözlerinizle inceleme fırsatına erişebileceksiniz.


Tüm bu olanakların üstüne, davetiyelerinizi satın alırken içiniz koşulsuz şartsız %100 geri ödeme garantimiz ile rahat olacak.


Haydi o zaman, Türkiye'nin en güzel davetiyelerinden birini kendinize seçme zamanı!