• Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik Sözleşmesi

davetiyo.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. davetiyo.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece davetiyo.com bünyesinde kullanılmaktadır.

davetiyo.com, topladığı kişisel bilgileri, bilgilerin ait olduğu müşterinin yazılı izin ve onayı olmaksızın, üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ve ticari amaçla kullanmamaktadır. Müşteri, üye olmakla davetiyo.com kullanıcı veri tabanına eklenmekte, müşteri bilgileri davetiyo.com üzerinden duyurulacak kampanya ve bilgiler için saklanıp kullanılabilmektedir. Bilgilerinizi değiştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

davetiyo.com, e-posta adresleri ve istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, davetiyo.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla davetiyo.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşterinin yazılı izni olmaksızın, kanunda açıkça belirtilen haller dışında, müşteri bilgileri üçüncü kişilere aktarılmamakta, herhangi bir şekil ve surette dağıtılmamakta, basın yayın organları ve medya kuruluşları aracılığı ile açıklanmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiçbir şekilde davetiyo.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin davetiyo.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğrafların üçüncü kişiler tarafından site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak davetiyo.com sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşmanız durumunda yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.